zpět ke kategorii Ostatní

Azyl pro milence České Budějovice

publikováno 3. 2. 2024, zobrazeno 5x
Azyl pro milence České Budějovice
720 Kč

České Budějovice, Jihočeský kraj

Prodávající azypromilence

Azyl pro milence České Budějovice pro intimní společné chvíle, v příjemném a diskrétním prostředí, nabízíme pobyt na 3 hodiny, v denní době od 9.00 do 15.00 hodin. Třeba již brzy dopoledne, kdy jiné milenecké azyly mají zavřeno a nové klienty ještě k pobytu nepřijímají. Možnost zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.

Hodinový hotel České Budějovice vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro vás, jinými klienty denního ubytování není během toho dne již obsazován. Pokoj je pouze váš, s nikým se nestřídáte. Perfektní čistota a diskrétnost je pro nás největší prioritou.

V azylu pro milence České Budějovice může zaplatit ubytování a vyzvednout si klíče od pokoje pouze jeden z partnerů. Po ukončení pobytu nemusí milenci chodit do recepce, stačí uzamknout pokoj a dát klíče na místo, které Vám bude sděleno při Vašem příjezdu.

Milenecké ubytování v Českých Budějovicích ve výborně dostupné, a přesto velice diskrétní lokalitě, užijete si a zapomenete na starosti všedních dnů, azyl není prioritně určen jen mileneckým párům, ale rovněž dvojicím, a to jakékoli sexuální orientace. Nikdo zde na to nehledí a nedělá žádné závěry.

Hodinové hotely jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte naše diskrétní ubytování, které není prioritně určeno jen mileneckým párům (žena a muž), ale také pro (dva pány) nebo (dvě dámy).

Milenecký azyl České Budějovice je určen maximálně pro jeden pár ve dvoulůžkovém pokoji, (pro 2 osoby, které si pobyt objednaly a zaplatily). Přítomnost jiných dalších osob na pokoji, nebo v apartmá není povolena.

Azyl pro zamilované v Českých Budějovicích není určen k výdělečným účelům profesionálů ani neumožňujeme pořádání společných akcí.

azypromilence

České Budějovice, Jihočeský kraj

Podobné nabídky