zpět ke kategorii Cestování

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor.

publikováno 3. 2. 2024, zobrazeno 7x
Levné ubytování České Budějovice penzion Minor.
890 Kč

Celá Česká republika

Prodávající hotelyapenziony

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor vám umožní vstoupit do nového dne s chutnou snídaní, proto si vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Patříme, mezi penziony České Budějovice, které nabízí kromě ubytování také chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Ubytování České Budějovice je situováno ve dvoupokojovém apartmánu a v prostorných jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.

Recepce penzionu Minor v Českých Budějovicích ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Ubytování v soukromí České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Hotely a penziony vám umožní vyrážet do okolních měst na výlety a strávit v Českých Budějovicích příjemnou, a přitom velice zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Levný penzion se nachází v klidné části Českých Budějovic, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích vám může zpříjemnit romantická cesta do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí města vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění vašich představ o krátkodobém či levném dlouhodobém ubytování ve městě České Budějovice.