zpět ke kategorii Výkup odpadu, nakládání s odpady

Mobilní výkup barevných kovů MS a OL kraj

publikováno 21. 12. 2023, zobrazeno 67x
Mobilní výkup barevných kovů MS a OL kraj
dohodou

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Prodávající Monaxa

Provádíme mobilní výkup barevných kovů přímo u zákazníka, v praxi přijedeme protřídíme zvážíme naceníme a platíme ihned okamžitou platbou.

Výkup druhotných surovin – odpadů z mědi, mosazi, bronzu, hliníku, autobaterií, zinku, nerezu, chromu, cínu i železa.


Rychlý kontakt:
+420 722 086 304, obchod@monaxa.cz,

Výkupní ceny dle ceníku – Kovy.cz

Rovněž dokážeme vykoupit i spciální slitiny a ušlechtilé kovy: nikl, molybden, wolfram, vanad, tantal, niob, hss, rychlořeznou ocel, tvrdokov, tk sk plátky, slinuté karbidy, vbd destičky a vškeré slitiny s Ni, Co, Mo, Cr, W, Ti, Cu a Fe, jako jsou incoloy, inconel, kovar, hastelloy, monel, Jinonic, 330, 311, 310, 310 S, carpanter, invar.

Dále vykupujeme katalyzátory dle ceníku na webu Kovy.cz => Výkup katalyzátorů:

Barevné kovy vykupujeme po celém území MS a Ol kraje: Opava Ostrava Olomouc Nový Jičín Šternberk Štramberk Kopřivnice, Krnov Město Albrechtice Jeseník Zlaté Hory Bílovec Bohumín Bruntál Český Těšín Frenštát pod Radhoštěm Frýdek-Místek Frýdlant nad Ostravicí Fulnek Havířov Hlučín Horní Benešov Jablunkov Karviná Kopřivnice Kravaře Krnov Město Albrechtice Nový Jičín Odry Opava Orlová Osoblaha Ostrava Příbor Rýmařov Studénka Třinec Vítkov Vratimov Vrbno pod Pradědem

Podrobněji:

Okres Bruntál

Andělská hora
Bílčice
Bohušov
Brantice
Bruntál (OsRP, OsPOÚ)
Břidličná
Býkov-Láryšov
Čaková
Dětřichov nad Bystřicí
Dívčí Hrad
Dlouhá Stráň
Dolní Moravice
Dvorce
Heřmanovice
Hlinka
Holčovice
Horní Benešov(OsPOÚ)
Horní Město
Horní Životice
Hošťálkovy
Janov
Jindřichov

Jiříkov
Karlova Studánka
Karlovice
Krasov
Krnov (OsRP, OsPOÚ)
Křišťanovice
Leskovec nad Moravicí
Lichnov
Liptaň
Lomnice
Ludvíkov
Malá Morávka
Malá Štáhle
Město Albrechtice (OsPOÚ)
Mezina
Milotice nad Opavou
Moravskoslezský Kočov
Nová Pláň
Nové Heřminovy
Oborná
Osoblaha (OsPOÚ)
Petrovice

Razová
Roudno
Rudná pod Pradědem
Rusín
Rýmařov (OsRP, OsPOÚ)
Ryžoviště
Slezské Pavlovice
Slezské Rudoltice
Stará Ves
Staré Heřminovy
Staré Město
Světlá Hora
Svobodné Heřmanice
Široká Niva
Třemešná
Tvrdkov
Úvalno
Václavov u Bruntálu
Valšov
Velká Štáhle
Vrbno pod Pradědem (OsPOÚ)
Vysoká
Zátor

Okres Frýdek-Místek

Baška
Bílá
Bocanovice
Brušperk
Bruzovice
Bukovec
Bystřice
Čeladná
Dobrá
Dobratice
Dolní Domaslavice
Dolní Lomná
Dolní Tošanovice
Fryčovice
Frýdek-Místek (OsRP, OsPOÚ)
Frýdlant nad Ostravicí (OsRP, OsPOÚ)
Hnojník
Horní Domaslavice
Horní Lomná
Horní Tošanovice
Hrádek
Hrčava
Hukvaldy
Jablunkov (OsRP, OsPOÚ)

Janovice
Kaňovice
Komorní Lhotka
Košařiska
Kozlovice
Krásná
Krmelín
Kunčice pod Ondřejníkem
Lhotka
Lučina
Malenovice
Metylovice
Milíkov
Morávka
Mosty u Jablunkova
Návsí
Nižní Lhoty
Nošovice
Nýdek
Ostravice
Palkovice
Paskov
Pazderna
Písečná

Písek
Pražmo
Pržno
Pstruží
Raškovice
Ropice
Řeka
Řepiště
Sedliště
Smilovice
Soběšovice
Staré Hamry
Staré Město
Staříč
Střítež
Sviadnov
Třanovice
Třinec (OsRP, OsPOÚ)
Vělopolí
Vendryně
Vojkovice
Vyšní Lhoty
Žabeň
Žermanice

Okres Karviná

Albrechtice
Bohumín (OsRP, OsPOÚ)
Český Těšín (OsRP, OsPOÚ)
Dětmarovice
Dolní Lutyně
Doubrava

Havířov (OsRP, OsPOÚ)
Horní Bludovice
Horní Suchá
Chotěbuz
Karviná (OsRP, OsPOÚ)
Orlová (OsRP, OsPOÚ)

Petrovice u Karviné
Petřvald
Rychvald
Stonava
Těrlicko

Okres Nový Jičín

Albrechtičky
Bartošovice
Bernartice nad Odrou
Bílov
Bílovec (OsRP, OsPOÚ)
Bítov
Bordovice
Bravantice
Frenštát pod Radhoštěm (OsRP, OsPOÚ)
Fulnek (OsPOÚ)
Heřmanice u Oder
Heřmánky
Hladké Životice
Hodslavice
Hostašovice
Jakubčovice nad Odrou
Jeseník nad Odrou
Jistebník

Kateřinice
Kopřivnice (OsRP, OsPOÚ)
Kujavy
Kunín
Libhošť
Lichnov
Luboměř
Mankovice
Mořkov
Mošnov
Nový Jičín (OsRP, OsPOÚ)
Odry (OsRP, OsPOÚ)
Petřvald
Příbor (OsPOÚ)
Pustějov
Rybí
Sedlnice
Skotnice

Slatina
Spálov
Starý Jičín
Studénka (OsPOÚ)
Suchdol nad Odrou
Šenov u Nového Jičína
Štramberk
Tichá
Tísek
Trnávka
Trojanovice
Velké Albrechtice
Veřovice
Vražné
Vrchy
Závišice
Ženklava
Životice u Nového Jičína

Okres Opava

Bělá
Bohuslavice
Bolatice
Branka u Opavy
Bratříkovice
Brumovice
Březová
Budišov nad Budišovkou
Budišovice
Čermná ve Slezsku
Darkovice
Děhylov
Dobroslavice
Dolní Benešov
Dolní Životice
Háj ve Slezsku
Hať
Hlavnice
Hlubočec
Hlučín (OsRP, OsPOÚ)
Hněvošice
Holasovice
Hrabyně
Hradec nad Moravicí
Chlebičov
Chuchelná

Chvalíkovice
Jakartovice
Jezdkovice
Kobeřice
Kozmice
Kravaře (OsRP, OsPOÚ)
Kružberk
Kyjovice
Lhotka u Litultovic
Litultovice
Ludgeřovice
Markvartovice
Melč
Mikolajice
Mladecko
Mokré Lazce
Moravice
Neplachovice
Nové Lublice
Nové Sedlice
Oldřišov
Opava (OsRP, OsPOÚ)
Otice
Píšť
Pustá Polom
Radkov

Raduň
Rohov
Skřipov
Slavkov
Služovice
Sosnová
Staré Těchanovice
Stěbořice
Strahovice
Sudice
Svatoňovice
Šilheřovice
Štáblovice
Štěpánkovice
Štítina
Těškovice
Třebom
Uhlířov
Velké Heraltice
Velké Hoštice
Větřkovice
Vítkov (OsRP, OsPOÚ)
Vršovice
Vřesina
Závada

Okres Ostrava-město

Čavisov
Dolní Lhota
Horní Lhota
Hošťálkovice
Hrabová
Klimkovice
Krásné Pole
Lhotka
Mariánské Hory a Hulváky
Martinov
Michálkovice
Moravská Ostrava a Přívoz

Nová Bělá
Nová Ves
Olbramice
Ostrava – Jih
Ostrava (OsRP, OsPOÚ)
Petřkovice
Plesná
Polanka nad Odrou
Poruba
Proskovice
Pustkovec
Radvanice a Bartovice

Slezská Ostrava
Stará Bělá
Stará Ves nad Ondřejnicí
Svinov
Šenov
Třebovice
Václavovice
Velká Polom
Vítkovice
Vratimov (OsPOÚ)
Vřesina
Zbyslavice

Bělá pod Pradědem
Bernartice
Bílá Voda
Černá Voda
Česká Ves
Hradec-Nová Ves
Javorník (pou)
Jeseník (orp, pou)

Výpis měst a obcí v okrese – část 2

Kobylá nad Vidnavkou
Lipová-lázně
Mikulovice
Ostružná
Písečná
Skorošice
Stará Červená Voda
Supíkovice

Uhelná
Vápenná
Velká Kraš
Velké Kunětice
Vidnava
Vlčice
Zlaté Hory (pou)
Žulová

Výpis mest a obcí v okrese
Výpis měst a obcí v okrese – část 1

Babice
Bělkovice-Lašťany
Bílá Lhota
Bílsko
Blatec
Bohuňovice
Bouzov
Bukovany
Bystročice
Bystrovany
Červenka
Daskabát
Dlouhá Loučka
Dolany
Doloplazy
Domašov nad Bystřicí
Domašov u Šternberka
Drahanovice
Dub nad Moravou
Dubčany
Grygov
Haňovice
Hlásnice
Hlubočky (pou)
Hlušovice
Hněvotín
Hnojice
Horka nad Moravou
Horní Loděnice
Hraničné Petrovice
Huzová
Charváty
Cholina

Výpis měst a obcí v okrese – část 2

Jívová
Komárov
Kozlov
Kožušany – Tážaly
Krčmaň
Křelov – Břuchotín
Libavá
Liboš
Lipina
Lipinka
Litovel (orp, pou)
Loučany
Loučka
Luběnice
Luká
Lutín
Lužice
Majetín
Medlov
Měrotín
Město Libavá
Mladeč
Mladějovice
Moravský Beroun (pou)
Mrsklesy
Mutkov
Náklo
Náměšť na Hané
Norberčany
Nová Hradečná
Olbramice
Olomouc (orp, pou)
Paseka

Výpis měst a obcí v okrese – část 3

Pňovice
Přáslavice
Příkazy
Řídeč
Samotíšky
Senice na Hané
Senička
Skrbeň
Slatinice
Slavětín
Strukov
Střeň
Suchonice
Svésedlice
Štarnov
Štěpánov
Šternberk (orp, pou)
Šumvald
Těšetice
Tovéř
Troubelice
Tršice
Újezd
Uničov (orp, pou)
Ústín
Velká Bystřice
Velký Týnec
Velký Újezd
Věrovany
Vilémov
Želechovice
Žerotín

Alojzov
Bedihošť
Bílovice-Lutotín
Biskupice
Bohuslavice
Bousín
Brodek u Konice
Brodek u Prostějova
Březsko
Budětsko
Buková
Čehovice
Čechy pod Kosířem
Čelčice
Čelechovice na Hané
Dětkovice
Dobrochov
Dobromilice
Doloplazy
Drahany
Držovice
Dřevnovice
Dzbel
Hačky
Hluchov
Horní Štěpánov
Hradčany-Kobeřice
Hrdibořice
Hrubčice
Hruška
Hvozd
Ivaň

Výpis měst a obcí v okrese – část 2

Jesenec
Kladky
Klenovice na Hané
Klopotovice
Konice (orp, pou)
Kostelec na Hané
Koválovice-Osíčany
Kralice na Hané
Krumsín
Laškov
Lešany
Lipová
Ludmírov
Malé Hradisko
Mořice
Mostkovice
Myslejovice
Němčice nad Hanou (pou)
Nezamyslice
Niva
Obědkovice
Ohrozim
Ochoz
Olšany u Prostějova
Ondratice
Otaslavice
Otinoves
Pavlovice u Kojetína
Pěnčín
Pivín
Plumlov
Polomí

Výpis měst a obcí v okrese – část 3

Prostějov (orp, pou)
Prostějovičky
Protivanov
Přemyslovice
Ptení
Raková u Konice
Rakůvka
Rozstání
Seloutky
Skalka
Skřípov
Slatinky
Smržice
Srbce
Stařechovice
Stínava
Stražisko
Suchdol
Šubířov
Tištín
Tvorovice
Určice
Víceměřice
Vícov
Vincencov
Vitčice
Vranovice-Kelčice
Vrbátky
Vrchoslavice
Vřesovice
Výšovice
Zdětín
Želeč
Bělotín
Beňov
Bezuchov
Bohuslávky
Bochoř
Brodek u Přerova
Buk
Býškovice
Císařov
Citov
Čechy
Čelechovice
Černotín
Dobrčice
Dolní Nětčice
Dolní Těšice
Dolní Újezd
Domaželice
Dřevohostice
Grymov
Hlinsko
Horní Moštěnice
Horní Nětčice
Horní Těšice
Horní Újezd
Hrabůvka
Hradčany
Hranice (orp, pou)
Hustopeče nad Bečvou
Jezernice
Jindřichov
Kladníky
Klokočí
Kojetín (pou)
Kokory

Výpis měst a obcí v okrese – část 2

Křenovice
Křtomil
Lazníčky
Lazníky
Lhota
Lhotka
Lipník nad Bečvou (orp, pou)
Lipová
Líšná
Lobodice
Luboměř pod Strážnou
Malhotice
Měrovice nad Hanou
Milenov
Milotice nad Bečvou
Nahošovice
Nelešovice
Oldřichov
Olšovec
Opatovice
Oplocany
Oprostovice
Osek nad Bečvou
Paršovice
Partutovice
Pavlovice u Přerova
Podolí
Polkovice
Polom
Potštát
Prosenice
Provodovice
Přerov (orp, pou)
Přestavlky
Radíkov

Výpis měst a obcí v okrese – část 3

Radkova Lhota
Radkovy
Radotín
Radslavice
Radvanice
Rakov
Rokytnice
Rouské
Řikovice
Skalička
Soběchleby
Sobíšky
Stará Ves
Stříbrnice
Střítež nad Ludinou
Sušice
Šišma
Špičky
Teplice nad Bečvou
Tovačov
Troubky
Tučín
Turovice
Týn nad Bečvou
Uhřičice
Ústí
Veselíčko
Věžky
Vlkoš
Všechovice
Výkleky
Zábeštní Lhota
Zámrsky
Žákovice
Želatovice
Bludov
Bohdíkov
Bohuslavice
Bohutín
Branná
Bratrušov
Brníčko
Bušín
Dlouhomilov
Dolní Studénky
Drozdov
Dubicko
Hanušovice (pou)
Horní Studénky
Hoštejn
Hraběšice
Hrabišín
Hrabová
Hynčina
Chromeč
Jakubovice
Janoušov
Jedlí
Jestřebí
Jindřichov
Kamenná

Výpis měst a obcí v okrese – část 2

Klopina
Kolšov
Kopřivná
Kosov
Krchleby
Lesnice
Leština
Libina
Líšnice
Loštice
Loučná nad Desnou
Lukavice
Malá Morava
Maletín
Mírov
Mohelnice (orp, pou)
Moravičany
Nemile
Nový Malín
Olšany
Oskava
Palonín
Pavlov
Petrov nad Desnou
Písařov
Police

Výpis měst a obcí v okrese – část 3

Postřelmov
Postřelmůvek
Rájec
Rapotín
Rejchartice
Rohle
Rovensko
Ruda nad Moravou
Sobotín
Staré Město
Stavenice
Sudkov
Svébohov
Šléglov
Štíty
Šumperk (orp, pou)
Třeština
Úsov
Velké Losiny
Vernířovice
Vikantice
Vikýřovice
Vyšehoří
Zábřeh (orp, pou)
Zborov
Zvole

Podobné nabídky