zpět ke kategorii Ubytování

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice.

publikováno 3. 2. 2024, zobrazeno 15x
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice.
890 Kč

České Budějovice, Jihočeský kraj

Prodávající 28107730

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a prostorný komfortně zařízený dvoupokojový apartmán pro 1-4 osoby. Všechny pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou s WC a sprchou, satelitem, plochou televizí s rádiem, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou s potřebným nádobím, wi-fi internetové připojení je zdarma v celém objektu ubytovacího zařízení.

Levné ubytování v Českých Budějovicích lze využít na jednu nebo více nocí pro rodinnou dovolenou nebo pracovní cesty v komfortně vybavených pokojích i apartmánu pro 1–4 osoby. Zaměstnanci recepce ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Penziony České Budějovice kromě příjemného ubytování nabízí skvělé ubytovací služby za nejlepší přijatelnou cenu.

Ubytování České Budějovice akceptuje pobyt se psem po dohodě s recepcí.

Levný penzion České Budějovice, nedaleko centra a výstaviště, s možností parkování, včetně dodávkových vozů zdarma před ubytovacím zařízením, nebo osobních automobilů na uzavřeném parkovišti za poplatek.

Penzion České Budějovice vám každé ráno zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní za nejlepší cenu. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Ubytování v soukromí České Budějovice, důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Pokoje i celý penzion je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice, poblíž nové obchodní zóny, kolejí a vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Během vaší dovolené mohou být hotely a penziony České Budějovice skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města, užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

Podobné nabídky