zpět ke kategorii Ubytování

Ubytování České Budějovice- LEVNÝ PENZION

publikováno 3. 2. 2024, zobrazeno 24x
Ubytování České Budějovice- LEVNÝ PENZION
890 Kč

České Budějovice, Jihočeský kraj

Prodávající 28107730

Ubytování České Budějovice, levný penzion pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách.
Penzion se nachází v Českých Budějovicích, v tiché části, nedaleko obchodní zóny, centra města, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Ubytování v soukromí České Budějovice je vhodné pro každého, kdo hledá hotely a penziony za nejlepší ceny. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Levný penzion České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1-4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Apartmán i pokoje jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí, rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a připojením k Wi-Fi internetu.

Ubytování v Českých Budějovicích si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.
Penziony České Budějovice lze využít pro krátkodobé či levné dlouhodobé ubytování.

Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Levné penziony České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány rodinami s dětmi.

Jižní Čechy jsou vhodné pro ubytování, neboť lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Levné ubytování České Budějovice během dovolené lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.

Velký zájem o apartmány České Budějovice je v době letních dovolených, proto zájemcům o pobyt v letních měsících doporučujeme, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.

Hotely a penziony České Budějovice nabízí kvalitní pobyt za nejlepší dostupnou cenu.

Podobné nabídky